هسته اى ملوان میلیون بازیکن تراکتور

هسته اى: ملوان میلیون بازیکن تراکتور تراکتورسازی امید عالیشاه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث پزشک حقیقی در شیراز، دکتر قلابی در پایتخت کشور عزیزمان ایران ، دستگیری دکتر جاعل

جاعلی که با شماره نظام پزشکی یک متخصص پوست اقدام به درمان بیماران می‌ کرد، در یک اقدام پلیسی با همکاری معاونت درمان دانشگاه شهید بهشتی دستگیر شد.

دستگیری دکتر جاعل/پزشک حقیقی در شیراز، دکتر قلابی در تهران

عبارات مهم : انجمن

جاعلی که با شماره نظام پزشکی یک متخصص پوست اقدام به درمان بیماران می کرد، در یک اقدام پلیسی با همکاری معاونت درمان دانشگاه شهید بهشتی دستگیر شد.

به گزارش ایلنا، این روزها به علت گرایش زیاد مردم به اعمال جراحی قشنگی گاهی اوقات شاهد کلاهبرداری هایی در این حوزه هستیم که یا بر اثر شاهد استفاده از مواد نامرغوب رخ می دهد یا به علت سوءاستفاده بعضی جاعلان از نام و مدارک پزشکی. چندی پیش فردی به نام (م.ن م) متولد ۱۳۷۲ در منطقه سعادت آباد اقدام به جعل شماره نظام پزشکی دکتر احمد مرادی (متخصص پوست، مو و زیبایی) کرده و از این طریق بیماران را ویزیت می کرد.

انجمن پوست که یک ان جی اوست، حدود دو ماه پیش متوجه می شود فردی با شماره نظام پزشکی دکتر دیگری که در شیراز طبابت می کند در حال فعالیت هست. پیگیری ها از طریق انجمن پوست و دکتر مرادی، پزشکی که شماره نظام پزشکی اش مورد سوءاستفاده قرار گرفته بود، شروع شده است و حدود یک هفته پیش این فرد جاعل که جوانی 26 ساله هست، دستگیر می شود.

پزشک حقیقی در شیراز، دکتر قلابی در پایتخت کشور عزیزمان ایران ، دستگیری دکتر جاعل

مروتی (وکیل انجمن پوست و زیبایی) راجع به دستگیری این جاعل به خبرنگار ایلنا گفت: چندی پیش از طریق یکی از شرکت های توزیع تجهیرات پزشکی دکتر متوجه شدیم که پزشکی با آنها در ارتباط است که شماره نظام پزشکی اش با سن دکتر مطابقت ندارد از همین رو شک کردیم که شاید مدارک این دکتر جعلی باشد بعد از بررسی ها نیز متوجه شدیم که مدارک دکتر جعلی بوده و متعلق به فرد دیگری با نام دکتر مرادی است که در شیراز مشغول فعالیت است.

او با بیان اینکه در مناسب ترین وقت به دکتر مرادی اطلاع دادیم و از این دکتر جعلی به مقامات قضایی شکایت کردیم، اظهارکرد: حدود دو هفته پیش از پیگیری های مکرر معاونت درمان دانشگاه شهید بهشتی با انجام یکسری کارها پلیسی از این جاعل خواست به دفتر این معاونت مراجعه با هماهنگی با پلیس 110 این فرد دستگیر و به مراجعه قضایی تحویل داده شد.

جاعلی که با شماره نظام پزشکی یک متخصص پوست اقدام به درمان بیماران می‌ کرد، در یک اقدام پلیسی با همکاری معاونت درمان دانشگاه شهید بهشتی دستگیر شد.

وکیل انجمن پوست گفت: باتوجه به اینکه دکتر مرادی؛ شکایتی از این فرد نکرده، در حال حاضر معاونت درمان به عنوان شاکی مدعی العموم در این پرونده است و این مزشک جاعل نیز در بازداشت بوده و پرونده به دادسرای جرایم پزشکی ارجاع داده شده است است.

واژه های کلیدی: انجمن | شماره | شیراز | پزشکی | دستگیری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs