هسته اى ملوان میلیون بازیکن تراکتور

هسته اى: ملوان میلیون بازیکن تراکتور تراکتورسازی امید عالیشاه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث قاتل،داماد خانواده است ، پدرومادر از خون پسرشیشه ای ارزش گذشتند

نخستین روز فروردین ۹۶، جسد جوان ناشناسی در جاده‌ای فرعی واقع در بزرگراه جاجرود پیدا شد که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود.

پدرومادر از خون پسرشیشه ای ارزش گذشتند/ قاتل،داماد خانواده است

عبارات مهم : داماد

نخستین روز فروردین ۹۶، جسد جوان ناشناسی در بزرگراه ای فرعی واقع در بزرگراه جاجرود پیدا شد که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود.

ایران نوشت:پس از تشکیل پرونده مقدماتی، به دستور بازپرس محسن مدیر دِه از شعبه ششم دادسرای جنایی تهران، مأموران آگاهی به تحقیق دراین باره پرداختند و پی بردند مقتول- داوود35 ساله- سابقه دستگیری در رابطه با مواد مخدر داشته است.

بدین ترتیب هویت قربانی جنایت به دست آمد و کارآگاهان جهت ادامه تحقیقات راهی منزل داوود در منطقه اتابک شدند.یکی از اعضای خانواده داوود به کارآگاهان جنایی گفت: داوود اعتیاد شدید به شیشه دارد و همین مسأله باعث شده است بود که به ندرت در منزل حضور داشته باشد. او هر چند وقت یکبار منزل را ترک می کرد و مدتی هم ناپدید می شد. به همین علت غیبت این چند روزه اش نیز جهت ما عجیب نبود و در این رابطه دلواپس نشدیم.

قاتل،داماد خانواده است ، پدرومادر از خون پسرشیشه ای ارزش گذشتند

در ادامه تحقیقات روشن شد چند روز پیش از کشف جسد مقتول در محدوده جاجرود، درگیری شدیدی بین او و اعضای خانواده اش رخ داده و از همان ایام، مقتول در محل سکونتش دیده نشده است.

از سوی دیگر در تحقیق از اقوام و بستگان داوود، مشخص شد مهدی- داماد خانواده- با او اختلاف قدیمی داشته هست. اختلاف داماد و برادرزن، این احتمال را مطرح کرد که مرد جوان قربانی جنایت خانوادگی شده است است.

نخستین روز فروردین ۹۶، جسد جوان ناشناسی در جاده‌ای فرعی واقع در بزرگراه جاجرود پیدا شد که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود.

بنابراین مهدی، به دستور بازپرس جنایی بازداشت شد و در تحقیقات به قتل برادرزنش اعتراف کرد و گفت: رابطه من و داوود خیلی صمیمانه بود جهت همین هم خانواده داوود از میان 4 دامادشان مرا گزینش کردند تا با او صحبت کنم. داوود معتاد به شیشه شده است بود و مدام خانواده اش را اذیت می کرد. او پدر و مادرش را جهت تهیه هزینه مواد کتک می زد و سرنوشت را جهت آنها سخت کرده بود. مدتی قبل خانواده همسرم به سراغم آمدند وخواستند که داوود را ترک دهم. من هم با کمک آنها داوود را در کمپ ترک اعتیادی خوابیدن کردیم.

بعد از ترخیص از کمپ اوضاع جسمی او خوب بود، ولی دوباره به سراغ مواد رفت و همه چیز از اول شروع شد.داوود شب ها به منزل می آمد و به همین علت من هم غروب به منزل مادر زنم رفتم. هوا گرگ و میش بود که داوود رسید. باهم برابر ورودی حیاط بحثمان شد. زمانی که ازاوخواستم آماده باشد تا به کمپ برویم عصبانی شد و با من دست به یقه شد. ناگهان داوود چاقوی ضامن دار کوچکی را از جیبش درآورد و به من ضربه ای زد. من هم با چاقوی آشپزخانه ضربه ای به او زدم که به گردنش برخورد کرد.

ابتدا می خواستم او را به بیمارستان ببرم ولی همانجا فوت کرد. تازه آن موقع بود که خانواده همسرم از ماجرا با خبر شدند. ترسیده بودیم و نمی دانستیم چکار باید انجام دهیم. از وحشت اینکه این راز برملا نشود، جسد را داخل صندوق عقب خودروی پژو آردی گذاشتم و به سمت جاجرود حرکت کردم و جنازه را در محلی خلوت رها کرده و به منزل برگشتم. تمام این مدت عذاب وجدان داشتم ولی وحشت از دستگیری باعث شد که خودم را معرفی نکنم.

قاتل،داماد خانواده است ، پدرومادر از خون پسرشیشه ای ارزش گذشتند

به دنبال اعترفات متهم 38 ساله به جنایت، پدر و مادر داوود که تنها اولیای دم بودند، ازشکایت علیه دامادشان گذشتند. ولی پیگیری به پرونده همچنان ادامه دارد.

نخستین روز فروردین ۹۶، جسد جوان ناشناسی در جاده‌ای فرعی واقع در بزرگراه جاجرود پیدا شد که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود.

واژه های کلیدی: داماد | خانواده | خانواده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs