هسته اى ملوان میلیون بازیکن تراکتور

هسته اى: ملوان میلیون بازیکن تراکتور تراکتورسازی امید عالیشاه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (670)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (670)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (670)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

توضیح پژمان جمشیدی راجع به پستی که از حال زار یک مادر گذاشت و به دنبال آن پست تشکری که بر پایه ی یک شایعه استوار بود و در آخر عذرخواهی از یک تقدیر اشتباه. اشخاص زیادی همانند پژمان گرفتار این پروسه باورنکردنی شدند و مبهوت ماندند و پا بعد کشیدند از باور این غم.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (670)

سلفی مهدی طارمی و هم تیمی هایش به همراه یکی دو تن از بازیکنان تراکتور بعد از شکست دادن این تیم در تبریز. ای کاش یک صدم حرص و ناراحتی هواداران تراکتور را بازیکنان این تیم هم داشتند.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

کاردستی تازه مهناز افشار در صفحه اینستاگرامش، اقدامی که باعث شده است بود تا یک روز اینستاگرام صورت ها پر از تصویر درخت و نوار کاست و خودکار و شال باشد!

پوریا پورسرخ با این پست خاص تولد مهراوه شریفی نیا رفیق خوش قلب و بدون عقده اش را تبریک گفت.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (670)

ستاره ها در پشت صحنه سریال “گلشیفته” در حال نوش جان کردن شیرنی بازگشت صفحه امیر مهدی ژوله (که هک شده است بود) به اینستاگرام. جهت محمد بحرانی هم به جای بستنی اکسیژن گلاسه گرفته هست. بعد میگویند آیا در حق زن ها تبعیض میشود.

فریبرز عرب نیا این پست را جهت فالوئر های غیر ایرانی و انگلیسی زبان اش گذاشته هست. بعد بدون توجه به آن، میرویم سراغ تصویر بعد.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

علیرضا جهانبخش بعد از آتش بازی در لیگ هلند و بعد از آن که یک تنه تیمش را به لیگ قهرمانان اروپا برد، این پست قشنگ را گذاشته هست. خداوند منان همواره یارت علیرضا جان.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (670)

مریم معصومی در خیابان مورد حمله یک زامبی اینستاگرامی قرار گرفته است و اینگونه چشم و چالش کبود شده است هست. از بازیگران و صورت های معروف عزیز خواهشمندیم مراقب خود باشند و حتما یکی دو دوره کلاس های دفاع شخصی بروند. چون حتی اگر از چنگ این زامبی ها قسر در بروند، تضمینی نیست از افراد دیگر و حتی هم جنسان خودشان کتک نخورند!

خاطره بازی شهرام حقیقت دوست با این تصویر قدیمی در کنار رفقایش، تصویری که نشان از رفاقت دیرینه شهرام حقیقت دوست و امیررضا دلاوری دارد.

چیزی که در این سلفی مطرح هست، رمز گشایی این مسئله است که حلقه مذکور در کدام دست متین زن قرار گرفته. در تصویر همان طور که ملاحظه میکنید در دست چپ هست، ولی خب با توجه به برعکس شدن تصویر در سلفیِ بعضی گوشی ها، ممکن است در دست راست باشد بعد با اطمینان نمیتوان چیزی گفت.

استوری امیر جدیدی، از آن پست هایی که در گروه های تلگرامی آریایی های اصیل و وطن پرستان افراطی یافت میشود. متنی که تخیلی و دروغ است و جهت اطمینان از آن کافی است به این تحقیقات که یوشا آل ایوب به آن پرداخته هست، رجوع کنید. از امیر جدیدی بعید بود.

شقایق فراهانی در کنار رامین ناصر نصیر که بعد از عذاب وجدان شدیدی که در پی اتفاقات پیش آمده جهت خانواده هاشم دماوندی به وی دست داده، دچار اختلال هویت شده است است.

وقتی در هوای نزدیک به صفر درجه “مجبور هستی” از فضای باز رستوران استفاده کنی. مجبور هستی، چون عکسش لایک خور تر است.

بنیامین و زن فرزند ها در حرم مطهر امام رضا (ع). زیارت قبول بنیامین جان.

جشنواره جهانی فیلم فجر در پردیس چارسو در حال برگزاری است و هر روز تعدادی از صورت ها جهت پخش فیلم هایشان در آن حضور پیدا میکنند. هانیه توسلی، نگار جواهریان و مستانه مهاجر جهت پخش فیلم “گرگ بازی” ساخته عباس نظام دوست در چارسو حاضر شدند.

اندیشه فولادوند تصویری از خود در گریم سریال “ایراندخت” منتشر کرده هست. سریالی که در دوره تاریخی قاجار و پهلوی سیر می کند و محمدرضا ورزی آن را کارگردانی کرده هست. کارگردانی که آن دوره تاریخی را کلا کنترات برداشته است.

بهناز جعفری، آزاده نامداری و دوستانشان در حال گپ هنری و کاری در یک کافه.

اضافه کردن بر افاضات مهراب، بیجاست.

اردیبهشت به زعم هانیه توسلی عالی ترین ماه سال هست. قطعا هانیه تابحال گرفتار آلرژی فصلی نشده که چنین حسی دارد.

سلفی لادن مستوفی با سگ عروسکی اش که در صندلی پشت نشسته هست. زیرش هم پتو انداخته اند تا صندلی های ماشین را خراب نکند.

تیم گل کوچیک ایرانی های مقیم آلمان. دروازه با محمد محمدی، راست دست مهدی، چپ دست فری و جلو هم با وحید. مگر می شود این تیم را بُرد؟!

علیرضا قربانی در حال به سر کردن اوقات خوش در محضر دوست.

سلفی گلاره عباسی در حال ورزش و کوهنوردی، با اشاره به روز های تلخ بانوان سرزمینمان.

دیروز دومین سالگرد پرواز ابدی مهرداد اولادی فوتبالیست خوش تکنیک تیم ملی کشورمان بود. آرزوی رحمت و خوش حالی روان داریم جهت مهرداد خوش قلب و با مرام. روحش شاد.

پس از این پست بهاره کیان افشار، صد ها تن از هموطنان عزیز چمدان به دست برابر دایرکت بهاره کیان افشار جهت این سفر اعلام آمادگی کردند.

توصیه محسن چاوشیِ افسرده حال به پرندگان غمگینِ آسمان. 40 هزار هموطن افسرده هم آن را لایک کرده اند.

نگار زن جواهریان هر چقدردر جشنواره داخلی فیلم فجر کم حضور بود در جشنواره جهانی آن فعال است و هر روز در چارسو حضور دارد.

الناز حبیبی در حاشیه یک مراسمِ افتتاحیه. حضور در افتتاحیه ها دارد به شغل اول بعضی عزیزان تبدیل میشود. شغل دومشان هم تبلیغات اینستاگرامی هست. بازیگری در رده سوم مشاغل عزیزان قرار دارد.

پریناز زن ایزدیار در پردیس چارسو، در اکران یکی از فیلم های جشنواره جهانی فیلم فجر.

خاطره اسدی هم در پردیس چارسو حاضر شد و به تماشای یکی از فیلم ها نشست.

بیتا بیگی بازیگر جوان فیلم های “دلتا ایکس” و “انتهای خیابان هشتم” ساخته های علیرضا امینی، از میهمانان خاص پردیس چارسو در روز گذشته.

میترا حجار در روزهایی که همه دارند از حمایت خود ابراز پشیمانی می کنند، یک تنه پای همه چیز ایستاده است!

” عینک مسخره تازه چی آوردین؟” سوالی که بهنوش بختیاری هر بار که به عینک فروشی میرود، می پرسد.

سلفی روح الله حجازی با بانو فاطه معتمد آریا در حاشیه اکران های جشنواره جهانی فیلم فجر.

فیلمبرداری سریال “78 متر” کیانوش عیاری همچنان ادامه دارد و بیتا زاهدی هر از گاهی از پشت صحنه آن سلفی می گذارد. سریالی که جهت پخش در تلویزیون در حال آماده شدن است.

بسوزه پدر عاشقی… فرزند از دست رفت!

اقا مهدی قائدی که همین چند وقت پیش جهت زنده ماندنش دعا می کردیم، این سلفی ژیگول را از آسانسور آپلود کرده است.

مریم خدارحمی، سوگل طهماسبی، نفیسه روشن و بهنوش بختیاری بعد از تماشای یک نمایش این سلفی یادگاری را انداختند.

دیروز تولد سارا محمدی هم بود که خواهرش با این استوری تولد او را تبریک گفت.

رعنا آزادی ور هم این استوری بدون شرح را که در آن کمتر به خودش شبیه است را به اشتراک گذاشت.

عکس بانمکی که سروین بیات همسر رضا قوچان نژاد از او و پسرشان دوران کوچولو پست کرده است.

محمدرضا غفاری و شقایق فراهانی در حاشیه جشنواره جهانی فیلم فجر.

این هم سلفی تابستانی مجتبی پیرزاده و حاج خانوم، به همراه کپشنی عاشقانه.

ماهور الوند که به چین سفر کرده هست، این سلفی از خود بر روی دیوار چین را به اشتراک گذاشت.

تصمیم درست و به جای مصطفی کیایی جهت دختر فسقلی و خوش خنده اش!

به انتهای مطلب امروز رسیدیم. از همراهی تان بسیار سپاسگزاریم. تا مطلب بعدی، دست حق نگهدارتان.

اخبار فرهنگی/ برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | تصویری | جشنواره | اینستاگرام | مهناز افشار | علیرضا جهانبخش | صفحه اینستاگرام | بهاره کیان افشار

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (670)

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (670)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs