هسته اى ملوان میلیون بازیکن تراکتور

هسته اى: ملوان میلیون بازیکن تراکتور تراکتورسازی امید عالیشاه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پاسخ مهدی تاج به بیانیه و اعتراض یکسان بازیکنان تیم‌ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران

پس از انتشار پست‌های پیاپی و هماهنگ بازیکنان تیم‌ملی ایران، مهدی تاج به مضمون این پست ها تصویر العمل نشان داد.

پاسخ مهدی تاج به بیانیه و اعتراض یکسان بازیکنان تیم‌ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران

پاسخ مهدی تاج به بیانیه و اعتراض یکسان بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران

عبارات مهم : ایران

پس از انتشار پست های پیاپی و هماهنگ بازیکنان تیم ملی ایران، مهدی تاج به مضمون این پست ها تصویر العمل نشان داد.

به گزارش خبر آنلاین به نقل از گل دیلی؛ بعد از اینکه بازیکنان تیم ملی بیانیه مشترکی را مبنی بر عدم دریافت پاداش های این تیم به وسیله مسئولان منتشر کردند، خبرنگار خبرگزاری فارس تماس تلفنی با مدیر فدراسیون فوتبال گرفت و در این خصوص گفت وگو کرد.

پاسخ مهدی تاج به بیانیه و اعتراض یکسان بازیکنان تیم‌ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران

تاج مدیر فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که بعد از اینکه تیم ملی کشورمان برابر کره نمایش قابل قبولی داشت و توانست بازی جوانمردانه ای را برابر این تیم انجام دهد و بعد از این بازی بازیکنان نسبت به عدم پاداش معترض بودند، اظهار داشت: بله! من بعد از بازی در رختکن اعتراض بازیکنان کشور عزیزمان ایران را مبنی بر عدم پرداخت پاداش به گوش خود شنیدم و به این عزیزان حق می دهم.

ما جهت اینکه به جام جهانی 2018روسیه افزایش کنیم مراحل مشکل را پشت سر گذاشتیم و همین بازی با کره جنوبی شاهد بودید که مسئولان فدراسیون فوتبال کره و همچنین دولتمردان کره چه پاداشی جهت این بازی در نظر گرفته بودند تا بتوانند تیم کشور عزیزمان ایران را شکست دهند.

پس از انتشار پست‌های پیاپی و هماهنگ بازیکنان تیم‌ملی ایران، مهدی تاج به مضمون این پست ها تصویر العمل نشان داد.

وی افزود: عالی ترین امکانات در انتظار برد کره بود، ولی بازیکنان ما با تمام تلاش ارزش و بازی جوانمردانه کار بزرگی انجام دادند تا همچنان رکوردمان پابرجا باشد. درحالی که افزایش ما به مرحله بعد مسجل شده است بود، بازیکنان ما به همراه کادر فنی جهت نشان دادن نام کشور عزیزمان ایران از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکردند و هنگامی که 10 نفره بودیم، من با چشم خودم دیدم که از جان خود مایه گذاشتند تا دروازه کشور عزیزمان ایران باز نشود.

تاج تأکید کرد: هنگامی که که به دقایق نهایی بازی رسیدیم و بازی به اتمام رسید، دیدید که فیفا، ای اف سی، به تمجید بازی کشور عزیزمان ایران و بازی جوانمردانه ملی پوشان ایرانی پرداختند. این سرمایه و دیپلماسی ورزشی کار کوچکی نیست که خوشبختانه جوانان کشور عزیزمان ایران زمین بارها این را نشان دادند و شاهد هستیم در فوتبال هم این کار بزرگ نمایش پیدا کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه افزود: من هم به عنوان مدیر فدراسیون فوتبال انتقاد بازیکنان را به جان می خرم، در دوره قبل هنگامی که ما افزایش کردیم پاداش 50 میلیونی و حواله ماشین به بازیکنان اهدا شد، با توجه به شرایط مشکل که جهت افزایش داشتیم، ولی حالا که مقتدرانه افزایش کردیم شاهد هستیم پاداش بازیکنان هنوز پرداخت نشده، ولی امیدوارم دولتمردان اوضاع تیم ملی را در این دوره حساس تا جام جهانی درک کنند. دولتمردان هر لحظه پشت جوانان و ورزش کشور عزیزمان ایران بوده اند و هر لحظه حمایت کرده اند. امیدوارم این حمایت ادامه دار باشد و ان شاءالله پاداش بازیکنان هرچه سریعتر پرداخت شود تا با روحیه و قدرت خوبی در جام جهانی ظاهر شوند.

پاسخ مهدی تاج به بیانیه و اعتراض یکسان بازیکنان تیم‌ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران

واژه های کلیدی: ایران | افزایش | ایرانی | فوتبال | بازیکنان | تیم ملی ایران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs