هسته اى ملوان میلیون بازیکن تراکتور

هسته اى: ملوان میلیون بازیکن تراکتور تراکتورسازی امید عالیشاه اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دلار ۴۲۴۹ تومان شد ، تغییرات قیمت ۳۹ ارز

بانک مرکزی قیمت ۳۹ ارز را جهت امروز اعلام کرد که براساس آن قیمت ۲۰ ارز از جمله دلار و پوند افزایش، قیمت ۱۵ ارز مانند یورو کم کردن و قیمت ۴ ارز نیز ث..

ادامه مطلب

اختلاس‌گر ۱۰۰میلیاردی وزارت نفت چگونه در ۳ ساعت فرار کرد؟

منزل ملت به نقل از سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس نوشت:اختلاس گر ۱۰۰میلیاردی در بخش اکتشافات وزارت نفت تنها سه ساعت بعد از مطلع شدن از لورفتن این اختلاس، کشور عزیزم..

ادامه مطلب

قیمت نفت زیاد کردن یافت

به گزارش میزان به نقل از رویترز، قیمت نفت در معاملات روز پنجشنبه، با زیاد کردن 18 سنتی معادل 0.3 درصد رشد کرد. قیمت نفت زیاد کردن یافت عبا..

ادامه مطلب

حداقل ۸ و حداکثر ۱۱ درصد ، جزییات زیاد کردن مالیات حقوق در سال ۹۷

در لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ رقم مالیات مشاغل معادل ۶۱۱۸۴ میلیارد ریال آینده نگری شده است هست. این رقم نسبت به رقم مشابه در قانون بودجه سال ۱۳۹۶ و برآورد عملک..

ادامه مطلب

حباب بی‌سابقه قیمت سکه از کجا آب می‌خورد؟

رئیس اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران دلایل ایجاد حباب بی‌سابقه قیمت سکه را تشریح و تصریح کرد که زیاد کردن تقاضا در بازار و از طرفی محدود..

ادامه مطلب

تحرک ناکام در بازار ارز

روز چهارشنبه، نوسان گیران از دو کانال تلاش کردند دامنه نوسانات دلار را اوج ببرند. نخستین کانال، جوسازی معامله گران غیررسمی اطراف تردیدهای سیاسی باز..

ادامه مطلب

هکرهای کره‌شمالی به دزدی بیتکویین اقدام کردند

هکرهای کره شمالی حداقل سه مبادلات ارزی رمزنگاری شده است کره جنوبی را مورد حمله قرار دادند. هکرهای کره شمالی به دزدی بیتکویین اقدام کردند ..

ادامه مطلب